X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
من از تبار غربتم از آرزوهای محال قصه ما تموم شده با یه علامت سوال
پنج‌شنبه 10 فروردین‌ماه سال 1385
نا گفته های موسیقی پاپ ایران

نا گفته هایی از موسیقی پاپ ایران

(به نقل از وبلاگ موسیقی پاپ ایران)

 

 

-    « افشین » قبل از آمدن به اروپا و شروع کار خوانندگی ، مجوز خوانندگی در ایران را گرفته بود اما چون دوست نداشت کارهایش سانسور شود ، قید خوانندگی در ایران را زد !

 

-        بر خلاف تصور خیلی ها ، « حمیرا » آهنگ « لحظه خداحافظی » را برای ایران خوانده است نه برای معشوقهاش !!!

 

-        و بازهم برخلاف تصور خیلی ها،«حسن شماعی زاده»اهل« اصفهان » است نه « رشت » !!!

 

-    در زمستان سال 1362 وقتی به مقامات امنیتی ایران خبر می رسد که « حمیرا » قصد فرار از ایران را دارد و این کار را هم می خواهد از مرزهای کردستان انجام دهد ، بلافاصله فرمان آماده باش به پادگانی در شهرستان « سردشت » کردستان می رسد.اما کرد های کردستان حمیرا را از مرزهای شهرستان « بانه » کردستان به خارج از ایران می برند.وقتی خبر فرار حمیرا به مسئولان این پادگان می رسد بعد از 3 روز آماده باش کامل و ناکامی در دستگیری حمیرا ، اوضاع این پادگان به روال عادی خود بر می گردد.

 

- اسم اصلی « شهرام صولتی »، « ابراهیم » می باشد.

 

- اسم اصلی « شهره صولتی » ، « فاطمه » می باشد.

 

- اسم اصلی « شاهرخ صولتی » که در نیویورک زندگی می کند ، « حسن » می باشد.

 

- اسم اصلی  « بیژن صولتی » که در ایران زندگی می کند ، « عباس » می باشد.

 

- « شهرام صولتی » 11 ماه از « شهره صولتی » بزرگتر است !

 

- « شهرام صولتی » 2 پسر به نام های « علی » و « شهداد » ( به ترتیب سن ) ( با اختلاف سنی 6 سال ) دارد و دختر ندارد.

 

- « شهره صولتی » تنها یک دختر به نام « طناز » دارد.

 

- « شهرام صولتی » تا به حال 2 باز ازدواج کرده است که همسر دوم او « آزیتا » دختر « جمیله » معروف بوده است که « شهرام صولتی » از او نیز جدا شده است ! و فعلا مجرد است و با دو پسرش زندگی می کند اما او قصد ازدواج سوم را هم دارد !!

 

- « شهره صولتی » تنها یک بار ازدواج کرده است و نام همسر او « خسرو نایبی » بود که این ازدواج منجر به طلاق شد و هم اکنون « شهره صولتی » مجرد است و با تنها دخترش زندگی می کند و اصلا هم قصد ازدواج ندارد !

 

- « شهره صولتی » چند سال زودتر از « شهرام صولتی » به آمریکا آمد.

 

- « شهرام صولتی » حدود 12-13 سال است که با « شهرام شب پره » قهر است !! گویا اختلاف آنها از یک کنسرت مشترک در آمریکا شروع شده است.

 

- بر خلاف « شهرام صولتی » ، « شهره صولتی » با « شهرام شب پره » رابطه بسیار خوبی دارد و چند آهنگ دو صدایی با هم اجرا کرده اند !!

 

- « شهرام صولتی » اولین کسی بود که با کمپانی « نوا مدیا » کار کرد.« هیچستان » و « حالیته » دو آلبومی بودند که « شهرام صولتی » با این کمپانی تا به حال کار کرده است.

 

- تا به امروز « شهرام صولتی » عمل جراحی زیبایی انجام نداده است ولی « شهره صولتی » تنها لب خود را کمی بزرگ کرده است !

- « محمود قربانی » پس از جدایی از « گوگوش » ، با مادر « شهرام کاشانی » ازدواج می کند.در واقع « شهرام کاشانی » با « کامبیز قربانی » پسر « گوگوش » ، برادر ناتنی هستند !!

 

- اسم اصلی « ستار » ، « حسن » می باشد که ستار به خاطر ارادت به پدرش که « ستار » نام داشت ، این نام را برای خود در دنیای هنر انتخاب کرد !

 

- همسر « نوش آفرین » در ایران ، « سعید راد » بود.وقتی نوش آفرین پس از چند سال زندگی با سعید راد از او جدا شد ،از ایران برای همیشه رفت ! تاکنون نوش آفرین پس از جدایی از سعید راد ازدواج نکرده است !